Пенсіонерам продовжили виплати від ООН: хто має право на гроші і скільки будуть платити

Програму додаткової грошової допомоги пенсіонерам від ООН, які залишаються на територіях активних або можливих бойових дій, продовжено ще на три місяці.

Виплати ще можна отримати в квітні, травні і червні.

Про це повідомляє Первая Лента з посиланням на прес-службу Пенсійного фонду України (ПФУ).

У прес-службі зазначили, що на виплати можуть розраховувати пенсіонери, які відповідають вимогам програми та проживають у таких областях:

Виплати від ВПП ООН будуть відповідати сумі, що дорівнює різниці між 3 250 гривень та сумою пенсії, яку вони отримують зараз.

Інформація про таких пенсіонерів знаходиться в базі даних Пенсійного фонду. Уточнюється, що подавати заяву чи запит до Всесвітньої продовольчої програми чи до Пенсійного фонду не має потреби.

Допомога ООН

Пенсіонери у регіонах, які найбільше постраждали від війни отримують доплати від Всесвітньої продовольчої програми ООН (ВПП). Програма підтримки пенсіонерів діє в Україні з серпня 2023 року.

У межах цієї ініціативи пенсіонери, які проживають на територіях активних або можливих бойових дій (включених до визначеного урядом переліку) і які не отримували інших виплат (допомоги на проживання для ВПО чи від міжнародних організацій) з 1 березня 2023 року можуть отримати грошову допомогу.

В минулому році пенсіонери, які відповідали умовам отримання цієї допомоги, отримували щомісячну виплату у розмірі різниці між пенсією, яку вони вже отримують, і сумою 3000 гривень, мінімальний розмір виплати — 100 гривень. Кошти виплачувались безпосередньо на банківський рахунок, на який пенсіонери отримують свої звичайні пенсійні виплати.

Раніше ПЛ писала про те, які країни ЄС скорочують виплати для українських біженців.

Exit mobile version