Общество

Речниця українського офісу Amnesty International звільнилася через скандальний звіт

Речниця українського офісу Amnesty International <span id=звільнилася через скандальний звіт» width=»100%» />

Речниця Amnesty International Україна Катерина Мітєва звільнилась через опублікований напередодні звіт Amnesty International.

Про це Катерина Мітєва написала у facebook.

Речниця Amnesty International Україна повідомила, що український офіс переконував головний офіс організації не публікувати його.

Мітєва також наголосила, що український офіс правозахисної організації Amnesty International не брав участі у підготовці та поширенні доповіді, у якій ідеться, що українська армія наражає цивільних на небезпеку.

"Український офіс не брав участі ані в підготовці, ані в розповсюдженні цієї інформації. За правилами організації, під час збройних конфліктів та воєн документуванням порушень і злочинів займається виключно Департамент реагування на кризи", — пояснила вона.

Генсек правозахисної організації Агнесс Каламар своєю чергою відреагувала на критику звіту світом. Вона заявила, що їх у соцмережах атакують українські та російські боти і тролі. І що критика "не послабить неупередженість" організації. 

Нагадаємо, Amnesty International опублікувала доповідь, з якої випливає, що українські війська порушують закони війни, розміщуючи бойову техніку та озброєння у школах, лікарнях і житлових районах.

По материалам: Подробности

Материалы по теме

Добавить комментарий

Back to top button