Общество

путін на параді 9 травня відправить заходу попередження про «судний день» — Reuters

— Reuters » src=»/wp-content/uploads/2022/05/c9d964a960f690389ad9b8a9c35cfaba.jpg» alt=»путін на параді 9 травня відправить заходу попередження про "судний день" — Reuters» width=»100%» />

Президент рф володимир путін пошле заходу попередження про "судний день". Зробити це глава Кремля планує під час військового параду на Красній площі в Москві.

Про це повідомляє Reuters.

"путін направить заходу попередження про "судний день", коли очолить у понеділок урочистості з нагоди 77-ї річниці Перемоги Радянського Союзу над нацистською Німеччиною", — зазначає видання.

Підкреслюється, що в Головному військовому параді росії буде продемонстрована "величезна вогнева міць", в той час, як російська армія воює в Україні. У повітряній частині параду візьмуть участь надзвукові винищувачі, стратегічні бомбардувальники Ту-160.

Крім того, вперше з 2010 року, в параді братиме участь командний літак Іл-80 "судного дня". Повітряне судно використовується для перевезення вищого керівництва росії в разі ядерної війни.

В цьому випадку Іл-80 повинен стати пересувним командним центром президента росії. Літак напханий технологіями, але конкретні деталі є російською державною таємницею.

По материалам: Подробности

Материалы по теме

Добавить комментарий

Back to top button