Підписка на журнал
11111111111

Звинуваченого у хабарництві генерала поліції Будника поновили на посаді


У Києві Апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції щодо відсторонення від посади керівника Департаменту поліції охорони Національної поліції України Сергія Будника, підозрюваного у хабарництві.

11111111111

Про це йдеться в рішенні суду від 2 жовтня, яка оприлюднина в Єдиному державному реєстрі судових рішень. Суд задовольнив вимоги адвоката Будника Марини Танчук. Сторона обвинувачення переконана, що Будник на своїй посаді має можливість незаконного впливати на свідків, знищити або приховати документи, що мають доказове значення, і тим самим зашкодити кримінальному провадженню. Водночас, колегія суддів вирішила, що побоювання прокурора ґрунтуються на припущеннях, що є неприпустимим. Крім того, суд вважає, що ризики, на які посилається слідчий, можуть бути задоволені, якщо покласти на підозрюваного окремі процесуальні обов’язки, а не шляхом відсторонення від посади.


23 серпня начальника Департаменту поліції охорони Націполіції Сергія Будника відсторонили від виконання службових обов’язків до завершення службового розслідування.


Нагадуємо:  22 серпня правоохоронці викрили на хабарі начальника Департаменту поліції охорони України генерала третього рангу Сергія Будника, який через посередника вимагав понад 80 тис гривень щомісяця за надання послуг з фізичної охорони. Правоохоронця та посередника затримали під час одержання неправомірної вигоди в розмірі 96 тис грн. 23 серпня Буднику повідомили про підозру у вчиненні злочину. Печерський районний суд Києва обрав Сергію Буднику запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю застави у 128 тисяч гривень. Він вніс заставу і вийшов із СІЗО.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *