Подписка на журнал
1111111111111111

Затриманий у Туреччині італійський журналіст почав голодування


Затриманий в Туреччині італійський журналіст Габріеле дель Гранде, який перебуває під вартою уже понад тиждень, розпочав голодування.

1111111111111111Про це повідомляють європейські ЗМІ: «Журналіст напередодні зателефонував в Італію та повідомив, що починає голодування через те, що порушено його права. Він сказав, що здоровий і його ніхто не чіпав, але він не може користуватися телефоном. У нього забрали  телефон та речі, але поки ні в чому не звинувачують». Глава МЗС Італії Анжеліно Альфано закликав Туреччину звільнити журналіста з повним дотриманням закону. В МЗС Італії також заявили, що працюють над тим, щоб журналіст міг отримати правову допомогу, візит з італійського консульства та мав дозвіл спілкуватися зі своєю сім’ю.


Нагадуємо: італійський журналіст Габріеле дель Гранде, затриманий під час перевірки безпеки в південній провінції Хатай 11 квітня, буде депортований протягом 2-3 днів. У Туреччині журналіст хотів провести серію інтерв’ю для книги, яку він пише про війну в Сирії та про ІДІЛ.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram

  • Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *