Подписка на журнал
derevo

Започаткування ландшафтного скверу «Вдячних пацієнтів»


9 листопада 2018 року о 10.00 на території Київського Міського Клінічного Онкологічного Центру вдячні пацієнти, які успішно пройшли лікування, волонтери, представники благодійних фондів, громадських організацій, які опікуються онкохворими людьми, учасники та ветерани АТО започаткують ландшафтний сквер «Вдячних пацієнтів». Під час акції буде підписано меморандум з вимогами до влади щодо 100% забезпечення фінансування онкохворих в Україні та впровадження обов’язкового державного медичного страхування.

Спільна ініціатива започаткування скверу з якою виступили громадська організація «УКРАЇНСЬКА ЛІГА ПРОТИ РАКУ», Опікунська Рада при КМКОЦ, Голова наглядової ради громадської платформи «Люди Допомагають Людям» Ольга Богомолець, керівництво КМКОЦ та пацієнти, які успішно вилікувались від страшної хвороби має на меті висловити в такий спосіб вдячність медикам за професіоналізм та людяність в боротьбі зі страшною недугою та нагадати пацієнтам, що онкологія це не вирок, а також привернути увагу суспільства та чинної влади до кричущої ситуації, яка склалася довкола онкохворих українців.

До започаткування скверу долучились представники громадських організацій, благодійні фонди та небайдужі люди, які опікуються проблемами онкохворих, а саме президент Всеукраїнської Ради захисту прав та безпеки пацієнтів Віктор Сердюк, ландшафтний дизайнер Олена Донець, керівник Благодійного фонду «Допомога онкохворим дітям» Валентина Маркевич, керівник Фонду допомоги онкохворим «Краб» Лариса Лавренюк, координатор громадської організації «УКРАЇНСЬКА ЛІГА ПРОТИ РАКУ» Геннадій Маркевич, представник «Асоціації медиків Революції гідності», Голова громадської організації «Національний Рух «За трансплантацію!» Юрій Андреєв та інші.

За словами організаторів заходу, плани щодо розвитку скверу великі, але на першому етапі будуть висаджені трояндова та бузкова алеї. Надалі планується упорядкування доріжок, встановлення лавочок та центральної фігури скверу – фонтану, який буде закладений волонтерами.

Всіх охочих і небайдужих запрошують підтримати та доєднатися до проведення заходу.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram

  • загрузка...
  • Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *