Подписка на журнал
11111111111

Ющенко заявив про крах банківської системи України


Сьогодні до банкрутства приведено 88 банків. Може банкрутувати один, два, п’ять. Пригадуєте, як чотири роки тому це було в США, Італії, Іспанії, на Кіпрі. І це були важливі банки. Їх рятували – і ніхто з боку влади не доводив до банкрутства.

11111111111

Про таке заявив Віктор Ющенко, президент України (2005-2010 рр.), у програмі Hard з Влащенко (в ефірі 19:30-20:30) на телеканалі ZIK на прохання ведучої проаланізувати роботу Нацбанку в часи Гонтаревої. За словами колишнього президента, у фінансовій системі України втрачено дві речі: перше – кредо, тобто довіру до неї, а друге – це системні банки. Також Віктор Ющенко розширив свою думку. «Якщо ви не довіряєте банку, у вас ніколи не буде успішного банківництва. Цього в нас не буде ще тривалий час. Це те, що ми загубили зараз. По-друге – давайте спитаємо, скільки крах банківської системи вніс лепту в обвал національної економіки? Чому соціалістичні Іспанія і Італія врятували свої банки? Бо за балансом банку – сотні тисяч людей і підприємств! Питання не в тому як врятувати банк, а як врятувати ту економіку, яка за тілом банку стоїть», – додав екс-президент.


Віктор Ющенко зауважив, що у 1993-1999 було створено одну з найнадійніших банківських систем Європи. «Ми зробити одну з успішних монетарних реформ за визначенням європейської і світової сторони, і тоді я був переконаний, що ми отримали надійну банківську систему», – констатував Ющенко.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *