Подписка на журнал
11111111111111

Юлія Тимошенко: До правоохоронної системи потрібно повернути професіоналів


Фахівців, які дійсно знають як розслідувати злочини, потрібно негайно повернути у систему. Натомість «ряжених» фотомоделей, які називають себе поліцією, повернути назад на кастинги.

11111111111111

Таку думку висловила голова фракції ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK. «У держави є монополія на захист своїх громадян. І якщо держава не може захистити людей, то це означає, що вона не виконує свою головну функцію. Сьогодні на телеканалах ми бачимо тільки резонансні злочини, коли відбувається чи то замах, чи вбивство політика або якогось високопосадовця. Натомість проста людина позбавлена такої інформаційної уваги, тому є дуже мало шансів, що злочин проти неї буде розкритий», – вважає Тимошенко.


Так, зауважує політик, сьогодні багато хто наголошує на тому, що криміногенна ситуація в країні гірша, ніж у 90-ті роки. «Це є наслідком того, що абсолютно втрачена керованість у державному апараті правоохоронних органів. Адже розбалансувати державне управління та позбавити апарат фахівців на всіх рівнях дуже легко, оскільки їх можна просто вигнати і все. Натомість для того, щоб виховати чи то одного слідчого, чи оперативника, чи будь-якого професіонала, який розуміє, як працює кримінал, потрібні десятиліття», – наголосила Тимошенко.


Лідер політичної сили зазначила, що не проти люстрації. Однак її потрібно проводити з розумом і перебирати людей дуже ретельно. «Коли всіх професіоналів, не розбираючись при цьому, хто винний, а хто ні, викинули на вулицю і набрали фотомоделей в окулярах та новій формі, то саме за таких реалій і складається відповідна ситуація зі злочинністю в країні. Я не проти люстрації, однак її не можна робити без мізків. Тому фахівців потрібно перебирати як діаманти, і тих, хто не заслуговував на люстрацію – а таких багато – повернути у систему. Натомість ряжених фотомоделей відправити назад на кастинги», – підкреслила Юлія Тимошенко.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *