Подписка на журнал
1111111111111

Євген Рибчинський: Є люди, які переходять на українську, але працюють на агресора


В нашій країні є різні люди: є Медведчуки, є і «Опоблок». Так, вони розмовляють та можуть розмовляти українською мовою, але повірте мені, вони апріорі працюють на країну-агресора.

1111111111111

Таку думку в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK висловив народний депутат України Євген Рибчинський. «Є люди, Медведчуки всякі, вони також розмовляють українською. Так, вони можуть розмовляти українською мовою, але повірте мені, вони апріорі працюють на країну-агресора. Також і в «Опоблоці» зараз з’явилося дуже багато людей, які перейшли на українську мову, однак для того, аби діставати нашу україномовну аудиторію», – каже Євген Рибчинський.


Зокрема, гість програми переконує, що депутати «Опозиційного блоку» вважають, що саме українська мова допоможе їм «приборкати» тих людей, які ще не до кінця розібралися хто є хто. «Говоріть будь-якою мовою! Адже і в Нью-Йорку можна почути різні мови, але якщо ви зайдете в Білий дім, то вас не зрозуміють навіть іспанською, розумієте! Це країна, вона так і будується», – додає Рибчинський. Народний депутат також зазначив, що в Україні сьогодні побільшало людей, які займаються «мовним розбратом». Рибчинський каже, що саме ті люди й не вірять в українську державу.


«У Конституції прописано, що елементом творення України є саме українська мова. І ми всі прекрасно розуміємо, що питання мовні та питання розбрату на мовному рівні піднімають тільки ті, хто не бачить Україну такою міцною та потужною, якою вона була ще у 1991 році», – наголосив Євген Рибчинський.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *