Подписка на журнал
111111111

Євген Рибчинський: Про мільйони для «зірок» і «ой, вибачте» для легендарного поета-пісняра


На червоній доріжці «Євробачення» у Києві ніхто так і не побачив людей на візках – героїв АТО, які показали б світу, що не тільки співачки бувають на візках, а ті, у кого відірвало руки і ноги, бо в Україні іде гібридна війна.

111111111

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив Євген Рибчинський, народний депутат України («Воля народу»).  Гість програми розповів, що його батька, Юрія Рибчинського, відомого поета-пісняра, не запросили на червону доріжку «Євробачення». «Я не цікавився у тата, чому, він не любить такі речі. Тато уже вкотре безкоштовно бере участь у журі. Люди такого рівня у будь-якій країні щось за це отримують, але тато розуміє, що нині йде війна, є обставини, і завжди брав участь безкоштовно. Тато судив, і в тому журі, що було, я б сказав, що його ім’я було найхаризматичнішим. Зрештою, він очікував, що його хоча б запросять на сам конкурс, на червону доріжку… А йому сказали: «Ой, вибачте». Тут справа не в якихось образах, а в тому, що я побачив червону доріжку, на якій немає людей! На якій немає на візках – а це було принципово для мене – героїв АТО, які б показали світу, що не тільки співачки бувають на візках, а ті,  у кого відірвало руки і ноги, тому що іде гібридна війна, – жодної відповіді я не отримав», – розповів Євген Рибчинський.


Гість програми наголосив, що найголовніше у тій ситуації – що переможниці попереднього «Євробачення», завдяки якій пісенний конкурс відбувся в Україні, теж не було на червоній доріжці. «І тут питання щодо інтриг, які були довкола цієї червоної доріжки, яка коштувала мільйон», – каже Євген Рибчинський. Гість програми пригадав, як торік у Стокгольмі виступав популярний співак Тімберлейк – абсолютно безкоштовно, адже «Євробачення» — це ефіри у всьому світі, тож там він презентував свою нову пісню. «Тімберлейк виступає безкоштовно, а наші «звйозди» виступають за шалені мільйони. Їм оплачують кліпи, презентаційні матеріали. У той час, як, на відміну від Швеції, Україна веде війну», – наголосив Євген Рибчинський.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *