Підписка на журнал
Брюссель стройка

Виктор Лещинський: Поява Національного експертно-будівельного альянсу України – сигнал до об’єднання всіх продуктивних сил у галузі»


«Вища ліга гравців будівельної галузі» – так вже «охрестили» нову громадсько-професійну спілку «Національний експертно-будівельний альянс України» ті, хто хоче аби будівництво стало рушійною силою економіки країни.

 

Лещ-1

 

«Чимала кількість не давала досі нової якості, роз’єднувала, а не об’єднувала», – так кажуть про чисельні організації у сфері будівництва.  Досі їх функціонування було безсистемним. «Час міняти ці тенденції і задавати новий тренд, час об’єднуватись для розвитку», – так пояснюють провідні експерти актуальність появи Національного експертно-будівельного альянсу України (НЕБАУ).

Лещинський 25 річчя АБУ

 

«Національний експертно-будівельний альянс України» створено за моделлю найбільш ефективних і впливових спілок ЄС, США та Канади. Завдання для вітчизняної галузі – підтвердити свій потенціал і дати новий сучасний напрямок розвитку для країни», – каже Віктор Лещинський, Голова НЕБАУ.

лещинський засідання-5

 

«Нас вчить велика історія, коли за часів Київської Русі, до правління Ярослава Мудрого, країну розтинали чвари між князями. Що дає спільна мета та об’ єднання? Продуктивні сили витрачаються на творення. Саме тому і потрібен сьогодні Національний експертно-будівельний альянс України», – каже Іван Перегинець, виконавчий директор НЕБАУ. Тут мають зібратись найбільш авторитетні та спроможні науковці, виробники будматеріалів та та інноваційного обладнання, житла та об’ єктів інфраструктури.

И. Перегинец-1

 

Є конкретні домовленості про співпрацю зі закордонними партнерами. «Вісімнадцятого та дев’  ятнадцятого квітня ми вже провели у Брюсселі зустрічі з Евгеніо Квінтіері, Генеральним секретарем Європейської будівельної асоціації (ЄBC) та Алексі Девіс, співробітником з політики та проектів Європейської Технологічної Платформи з будівництва, штучного середовища і енергоефективного будівництва (ЄCTP). Йшлося про вступ нашої спілки до Конфедерації та порівняння тенденцій у будівництві в ЄС та Україні», – каже Віктор Лещинський.

Лещинский Куликов

Штаб-квартири «Національного експертно-будівельного альянсу України» будуть працювати у розвинених країнах світу, планують у керівництві НЕБАУ.

Лещинский кабинет срп взгляд

Єксперті в черновцах

Брюссель ЕК-2

Брюссель стройка

Брюссель будмайданчик

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram

  • Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *