Подписка на журнал
11111111

Володимир Гройсман: Фінансування для потреб Нацполіції ми знайдемо


Уряд проведе оцінку фінансових потреб правоохоронної системи країни та знайде необхідні ресурси для фінансування Національної поліції, зокрема, її матеріально-технічного забезпечення.

11111111Таке заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час розширеного засідання колегії МВС України: «Хочу вас запевнити у тому, що ми знайдемо необхідні ресурси, щоб забезпечити належний рівень фінансування, а також матеріально-технічні засоби для Національної поліції. Мене цікавить сектор безпеки – це найголовніше. Усі служби у Національній поліції, які зорієнтовані на людину, її безпеку і на підтримку, усі будуть забезпечені належним чином. Що стосується заробітної плати правоохоронців, ресурсів для підтримки співробітників слідства, дільничних поліцейських, спеціальних підрозділів буде достатньо. Я хочу подякувати за службу тим правоохоронцям, хто по-справжньому вболіває за свою справу та сумлінно виконує роботу, та нагородив співробітників МВС. За кожним нагородженим сьогодні зброєю стоїть реальне розкриття злочинів. Кожен працює цілодобово над тим, щоб знайти злочинця і його покарати. Це дуже складна робота, дуже небезпечна».


Нагадуємо: очільник Нацполіції України Сергій Князєв заявив, що на потреби Національної поліції України у 2017 році необхідно виділити 4 млрд 150 млн грн.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *