Підписка на журнал
1111111111111111111

Володимир Бойко: Конфлікти між НАБУ та САП – іде гризня за грошові потоки


Створення нових державних структур та нових чиновницьких посад не має жодного стосунку до боротьби із корупцією в Україні.

1111111111111111111

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив Володимир Бойко, журналіст і блогер. Коментуючи питання щодо конфліктів між правоохоронними платформами, а зокрема, Національним антикорупційним бюро України та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою, Володимир Бойко назвав їхні ймовірні причини. «Тому що іде гризня за грошові потоки», – вважає гість програми.


Володимир Бойко розповів, що іще 2014-го року, коли лише почалися розмови про створення антикорупційного бюро, оприлюднив власну позицію, якої дотримується і донині, що створення нових державних структур, нових чиновницьких крісел не має жодного стосунку до боротьби із корупцією в країні. Гість програми нагадав, що ще раніше заявляв про те, що НАБУ стане найкорумпованішим органом.


«Спочатку йшла спільна боротьба Ситника і Холодницького за місце під Сонцем. Вони розсували інших на цьому ринку корупційних послуг, їм треба було відхопити свій шматок, посісти свою «екологічну» нішу, посунути і забрати хлібні ласі шматки у прокуратури, Служби безпеки, податкової міліції», – заявив Володимир Бойко. Гість програми продовжив, що зараз НАБУ та САП «чубляться між собою» з такої причини: «Для Ситника питання, чому він, власне кажучи, повинен ділитися із Холодницьким? Хто він такий? Працює ж бо НАБУ. Але Холодницький вважає, що він – головний, бо прокуратура здійснює процесуальне керівництво. Тобто, це виключно гризня за грошові потоки».

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *