Подписка на журнал
1111111111

Віце-прем’єр зізнався про земельну ділянку дружини в Іванковичах


Це об’єкт незавершеного будівництва. Недобудований будинок, який не добудовується з 2008 року. Там є 900 квадратів з усіма недобудованими приміщеннями. Він подарований моїй дружині її близькими родичами. А в часи Януковича на них почалася рейдерська атака, аби відібрати ту землю.

1111111111

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко (в ефірі 19:10-19:50 на телеканалі ZIK) розповів віце-прем’єр-міністр з гуманітарних питань В’ячеслав Кириленко, коментуючи інформацію журналістів про власну нерухомість. Про квартиру віце-прем’єр-міністр розповів, що десять років за неї виплачував кредит. «Декларував його увесь час. Машина у мене «Шкода» також в кредиті», – зауважив пан Кириленко.


Гість програми додав і про земельні ділянки, які є у його декларації. «Там багато маленьких земельних діляночок. Я не купував їх. Ділянки подаровані. Декілька маленьких, які складаються в одну. Все те, що є, воно задеклароване. А все інше – питання дискусії і обговорення. А гроші на усе це майно ми заробляли протягом всього життя», – пояснив віце-прем’єр.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *