Подписка на журнал
20180914_131726

VIP гості, нев’їзна Собчак та пікет під стінами: в Києві розпочав роботу Міжнародний Форум YES


14 вересня. У Києві розпочав роботу Міжнародний Форум УES, організований в партнерстві з Фондом Віктора Пінчука, який об’єднав   понад 600 політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських активістів та експертів з 28 країн світу.

Сьогодні Форум відвідали президент України Петро Порошенко та екс-президент Леонід Кучма Зокрема, у своєму вступному слові, діючий Президент виразив сподівання, що наступного року зустріч «Ялтинської европейської стратегії» відбудеться у Ялті, у вже звільненому від Росії Криму.

Очікується, що форум також відвідає Кондоліса Райс, 66-й Держсекретар США.

Також, вчора стало відомо, що на Форум цього року не приїде, раніше запрошена  опозіційна російська активістка Ксенія Собчак, оскільки вона потрапила в списки сайту Миротворець через відвідування Криму і тепер є нев’їздною до України.

20180914_131726

Під стіни Мистецького Арсеналу, де саме й проходить захід, прийшли і доведені до відчаю родичі важкохворих українців, яких ігнорує влада. Вони хочуть привернути увагу керівництва держави та іноземних гостей до проблеми відсутності фінансування пацієнтів, лікування яких не можливе в Україні.

 

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram

  • загрузка...


  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *