Подписка на журнал
11111111111111

Віктор Ющенко: МВФ ніколи не напише вам, що ви маєте підняти пенсійний вік чи податки


МВФ дає не вказівки, а параметри. І вже коли країна не вписується, тоді настають проблеми, такий собі неприємний інструментарій.

11111111111111

Про таке заявив Віктор Ющенко, президент України (2005-2010 рр.), у програмі Hard з Влащенко (в ефірі 19:30-20:30). Ющенко зауважив, що принципово показував би меморандум із МВФ. «Бо в ньому нема речей, які не можна пояснити нації. Більш того, його треба доносити, розповідати, чому маневр з цією установою такий, а не інший», – зазначає Ющенко. Екс-президент наголосив, що МВФ не пропонує робити те, що може бути болісним у стосунках влада – людина. «МВФ каже: шановні, наведіть порядок у своєму Пенсійному фонді», – розповідає Ющенко.


Екс-президент і колишній голова Нацбанку України вирішив також відповісти на запитання, для чого потрібен МВФ. «Він ніколи не ставить завдання економічного росту економіки, а тільки фінансової стабілізації, тобто предтечі росту. Це стабільні ціни, зведений баланс, – пояснює Віктор Ющенко. – Гроші, які дає МВФ, ніколи в економіку не кладуть. Натомість вони потрапляють у резерви НБУ, аби продемонструвати світу бізнесу, що країна, з якою працює МВФ, управляє своїми внутрішніми балансами, не має фінансових диспропорцій. Це фактично зелене світло на світлофорі», – прокоментував Віктор Ющенко.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *