Подписка на журнал
1111111

Віктор Матчук: Якщо кількість людей на акції протесту біля Ради не зросте – вона припиниться


Чи буде надалі тривати акція протесту біля ВРУ на підтримку Саакашвілі, залежить виключно від людей. І якщо кількість мітингувальників не збільшиться, то у цьому випадку наметове містечко поступово зникатиме.

1111111

Таке заявив народний депутат України 6-го скликання Віктор Матчук: «Прихильникам Саакашвілі, активістам, які сьогодні знаходяться біля Верховної Радою України, нічого не загрожує.  Адже в усіх тих проектах, де бере участь Міхеїл Саакашвілі, там є сам Саакашвілі та інші. Тобто, якщо його забрати з будь-якого проекту, який він до сьогоднішнього дня очолював, проект просто перестане існувати. Він дуже яскрава людина, лідер, вождь. І головна цінність для його прибічників та й взагалі для всього цього процесу – це він. Відтак, основна загроза для тих, кому це все не подобається – не його політична партія, а сам Саакашвілі.  Чи буде надалі продовжуватися акція протесту біля ВРУ на підтримку Саакашвілі, залежить виключно від людей.  Якщо пройде день, два і там все залишиться без змін, тобто, кількість людей не збільшиться, а будьмо відверті, що коли там не поводяться масова акції, там дуже мало людей, то, якщо кількість людей на мітингу біля ВРУ не збільшиться, наметове містечко поступово зникатиме. І якщо би був розгін, то спочатку звільнили б проїжджу частину, оскільки це створює багато проблем киянам, а потім вже й іншу частину. Але, якщо зараз ті люди, які вийшли на підтримку Саакашвілі, можливо не так на його підтримку, як на протест того, що відбувається в країні перейдуть до наметового містечка, акція протесту триватиме».


Нагадуємо: , сьогодні вранці у квартирі в Києві, де живе лідер партії «Рух нових сил» Міхеїл Саакашвілі, проводили обшук. Політик піднявся на дах будинку і погрожував зістрибнути. Пізніше Саакашвілі затримали і вручили підозру.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *