Підписка на журнал
37 (1)

Віктор Лещинський: Наша спільна мета – побудувати сильну Україну


Більше п’ятисот спортсменів взяли участь у відкритому Чемпіонаті України з пауерліфтингу ( силове троєборство). Цей вид спорту не має ані вікових, ані статевих обмежень. На помостах змагань можна зустріти і підлітків і людей, котрим «далеко за».

41 (2)

37 (1)

Зробити Чемпіонат сучасним і доступним для всіх бажаючих допомогли партнери. Зокрема, Академія будівництва України та незалежна експертиза «ПРОЕКСП». Віктор Лещинський, віце-президент АБУ запропонував нове гасло для змагань «Будуємо Україну сильнішою».

38 (1)

-На Чемпіонаті України, що пройшов у Києві 13-14 квітня у вазі до 67 кілограмів Всеукраїнський рекорд встановив 15 –річний Валерій Рожанський. У вправі «жим лежачи» він підняв 90,5 кг! Юнак виступав у майці з лого «ПРОЕКСП» – будівельники підтримують талановитого спортсмена.

IMG-106d152835e6532d1644756b0b059909-V

4

Богдан Воробей, президент UPC (Українського комітету з пауерліфтингу) та Віктор Лещинський, віце-президент АБУ особливо відзначили популярність змагань у молоді та підлітків. Їхня думка: «Пауерліфтинг вчить організованості, дає фізичну досконалість і вміння досягати мету. Це краще, ніж вуличний екстрім».

6

17

-Триста п»ятдесят нагород у різних номінаціях – такий врожай Чемпіонату України з пауерліфтингу. Змагання видались настільки видовищними, що дехто з вболівальників прийшов із маленькими дітьми.

1 (2)

22

Пауерліфтинг – спорт демократичний, він не вимагає значних фінансів. Тож розвивати його можна і у селах, і районних громадах. Серед відомих імен у цьому спорті – чимало вихідців з невеличних містечок. До речі, українці – незмінно у трійці світових лідерів з пауерліфтингу.

 

 

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram

  • MIXADVERT  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *