Подписка на журнал
111111111111

Віктор Чумак: Візит Порошенка до Трампа був абсолютно спонтанним


Якщо метою візиту Порошенка до США було поговорити із американськи президентом передтим, як це зробить Путін, то така мета досягнута. Проте, якщо говорити про якісь інші, більш серйозніші результати, то їх просто не було, адже ця зустріч була спонтанною.

111111111111

Таку думку в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK висловив Віктор Чумак, народний депутат України (позафракційний):  «Однозначно, всі міжнародні візити потрібно оцінювати з точки зору мети та результату. Зокрема, якщо мета візиту Порошенка до США була просто поговорити із Трампом напередодні саміту «G 20» та поговорити із американськи президентом першим, ніж це зробить Путін, то така мета досягнута. Якщо говорити про якісь інші, більш серйозніші результати, то їх просто не було.  Щодо двосторонні домовленості, то їх просто не було, вони просто не готувалися, адже ця зустріч була спонтанною. Більше того, цей візит не був державним, він не має жодного статусу. Тобто, поїхав, ну і слава богу! Однак, я таки можу зробити комплімент хіба що Валерію Чалому, який насправді зумів цей візит організувати. Саме ця зустріч дала змогу Україні підтвердити, що США організовуватимуть та закликатимуть країни Заходу до її підтримки. Ця зустріч підтвердила, що жодних домовленостей щодо України із Путіним за нашою спиною не може і бути, що США гарантують те, що санкції проти Росії будуть продовжуватися. Окрім цього, зустріч підтвердила, що США гарантують те, що вони залишаються нашим союзником на міжнародній арені».

«Так, це вірно, але насправді, все це стало зрозумілим само собою. Адже вся розмова Порошенка із Трампом відбувалася у присутності віце-президента, радника з питань нацбезпеки та оборони, міністра оборони та двох послів. Тому говорити про щось важливе вони в принципі не могли. Однак, про це говорилося на зустрічі із Пенсом та з іншими посадовцями США»,– резюмував Віктор Чумак.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *