Подписка на журнал
1

Віктор Балога: Порошенку варто запропонувати Ющенку очолити Нацбанк


Щоб виправити складну ситуацію із Національним банком, потрібно обрати того коня, який вже не зіпсує борозни. Така людина є, і однозначно, що це – Віктор Ющенко.

1

Таку думку висловив народний депутат України Віктор Балога в ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 19:30 – 20:30) на телеканалі ZIK. Чинний керівник Нацбанку України Валерія Гонтарева вже неодноразово заявляла про те, що хоче піти у відставку. Мовляв, вона вже не здатна терпіти невдоволення політиків та українців загалом щодо її діяльності на цій посаді. Віктор Балога вважає, що наразі ситуація із головним фінансовим регулятором країн на стільки складна, що потрібно просити допомоги у тих людей, які вже точно знають, які кроки потрібно зробити.


«Якщо Президент України подумав би про складні наслідки і про те, в якому стані сьогодні перебуває національний регулятор, то він би мав обрати того коня, який вже точно не зіпсує борозни. Звісно, при одній умові, якщо ця людина погодиться на таку роботу», – зауважив нардеп. Серед претендентів на нового голову НАБУ сьогодні називають багатьох претендентів, серед них і 3-й Президент України Віктор Ющенко. «Я не без підстав хочу сказати, що є людина, яка здатна виправити складну ситуацію з НБУ, і однозначно, що це Віктор Ющенко. Якщо би він погодився очолити Нацбанк, то це була би велика допомога країні у банківській сфері. І, звісно, Президент Порошенко отримав би від цього тільки вигоду», – певен Віктор Балога.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *