Подписка на журнал
1

Віктор Балога: Дуже багато нардепів – лайно, яке прийшло заробляти гроші


Більшість депутатів – лайно, яке прийшло у Верховну раду, аби заробляти гроші та розвалити країну. Однак найперше відповідальність за це лежить на продажних виборцях, які, «голосуючи гречкою», обрали злодіїв до вищого законодавчого органу.

1Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко»(в ефірі о 19:30-20:30 на телеканалі ZIK) розповів народний депутат України Віктор Балога. «Говорячи про Верховну раду як вищий законодавчий орган, скажу, що дуже багато моїх колег –просто лайно, яке прийшло туди заробляти гроші і допомагає президенту розвалювати країну. Та я їх не виню, адже відповідальність за склад парламенту лежить на тих людях, які, отримуючи по сто-двісті гривень, голосували за злодіїв», – наголосив Балога. Усі сподівались, що постмайданний парламент буде кращим, ніж минулий. Однак цього не сталося. Більше того – на думку Балоги, він взагалі є одним із найгірших. Лише, коли народ голосуватиме правильно, там з’являться люди, які думатимуть про державу.


«Якщо сьогодні, дев’яносто відсотків суспільства не хоче бачити нинішніх депутатів, вони мають піти. Хай переобирають хоч кожного року, як в Італії. Процес має відбуватися до тих пір, поки не прийдуть здорові сили, які перейматимуться цією державою», – вважає Балога. Адже нинішні депутати не здатні покращити життя країни – їм вигідно мати бідне населення, адже тоді народ голосуватиме «гречкою», а не розумом. «Перед ними стоїть завдання зруйнувати середній клас та обкласти його різноманітними податками. Ми у замкненому колі, адже ані президент, ані прем’єр, ані те болото, яке сидить у парламенті, не хочуть змін. Тож рано чи пізно вулиця скаже своє слово», – переконаний Віктор Балога.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *