Подписка на журнал
Йорг Таусс

Відомий німецький педофіл відвідав Крим і після цього зажадав зняти санкції з РФ


Крім того Таусс підкреслив, що його делегація виступає за повне зняття санкцій з Російської Федерації, а також закликав ввести безвізовий режим з окупованим півостровом Крим.

Йорг Таусс

Німецький політик Йорг Таусс, який раніше був засуджений за педофілію, відвідав окупований півострів Крим у складі туристичної делегації, де закликав країни Заходу зняти санкції з Російської Федерації. Він зазначив, що санкції заважають розвитку бізнесу і повинні бути зняті найближчим часом. Новину передає Преса України.

Йорг Таусс відвідав у Криму Ялту у складі делегації з міста Баден-Бадена. «Якщо наші політики не можуть або не хочуть вирішити цю проблему, то ми повинні їм допомогти», — заявив він. Крім того Таусс підкреслив, що його делегація виступає за повне зняття санкцій з Російської Федерації, а також закликав ввести безвізовий режим з окупованим півостровом Крим. «Це було б справжнім ударом для західних опонентів», — сказав він.

У 2010 році суд міста Карлсруе засудив екс-парламентаря від соціал-демократів Йорга Таусса до 15 місяців умовно за дитячу порнографію. Під час проведення слідчих заходів в будинку у Таусса було знайдено 260 фотографій і 40 відеокліпів, які містили порнографічні матеріали з участю дітей. Бундестаг позбавив його імунітету, давши можливість прокуратурі почати розслідування.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *