Подписка на журнал
11111111111111

Валерій Гелетей: Путін особисто давав гарантії і вказівки щодо «зеленого коридору» біля Іловайська


Путін сам особисто давав гарантії «зеленого коридору», Путін особисто дав вказівку військовому керівництву Генерального штабу на те, щоб узгодити всі дії пов’язані із виходом по цьому «зеленому коридору».

11111111111111

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив начальник Управління державної охорони України Валерій Гелетей, відповідаючи на запитання ведучої. Ведуча програми запитала у пана Гелетея, чи є особисто його вина, або ж вина пана Муженка в Іловайській трагедії. «На моє глибоке переконання, це була найбільша поразка в інформаційній війні з Росією. Тому що Путін сам особисто давав гарантії «зеленого коридору», Путін особисто дав вказівку військовому керівництву Генерального штабу на те, щоб узгодити всі дії пов’язані із виходом по цьому «зеленому коридору». Потім всі ці порушення відбулися, ми це все бачили. Тобто, по великому рахунку, юридичною мовою, за нормами міжнародного права, це скоєння воєнного злочину», – зазначив Гелетей.


Відтак, начальник УДО вважає, що президента РФ Путіна потрібно притягти до відповідальності як за Іловайську трагедію, так і за вторгнення до нашої держави. «За скоєння воєнного злочину, разом з тим, що він вторгся на територію нашої держави, за збройну агресію, але у першу чергу, підтвердження Путіна за його роль в Іловайську, його треба притягти до відповідальності», – наголосив Валерій Гелетей. Водночас ведуча програми запитала у пана Гелетея, чи є якісь відповідні документи про надання гарантій Росії щодо виходу українських бійців з Іловайська «зеленим коридором». На що він відповів: «У 2014 році Генеральний прокурор Луценко саме усі ці матеріали підготував та направив, як мені відомо, в Гаазький суд, зокрема для того, аби притягти Путіна та керівників Генерального штабу до відповідальності», – відповів начальник Управління держохорони. Нагадаємо, у серпні 2014 року бійці сил АТО потрапили в оточення під Іловайськом на Донеччині. 29 серпня «зелений коридор», попри обіцянки про безпеку, опинився під прямим вогнем російських військових і бойовиків. Загинуло щонайменше 366 українських військових.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *