Подписка на журнал
111111111111

Валентин Наливайченко попередив про пастку для України від перефарбованих «миротворців»


У питанні щодо миротворчої місії на Донбасі є серйозна пастка, яка полягає у тому, щоб миротворцями не стали російські окупанти, переодягнені у шоломи, які самі ж і розфарбували.

111111111111

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив лідер громадсько-політичного руху «Справедливість» та екс-голова СБУ Валентин Наливайченко. Гість програми вважає, що до того, часу, поки агресор не піде із українських земельна на сході, не буде ані миру, ні миротворців, ані нормального життя для кожного із українських громадян. Тому, переконаний Валентин Наливайченко, потрібен потужний міжнародний тиск, міжнародна коаліція на чолі із США та Україною, проти Росії, щоб агресор пішов із української землі.


Що ж до миротворців, то, каже Валентин Наливайченко, щодо цього питання існує одна небезпека. «Що стосується миротворців, так званих блакитних шоломів. Я перший, хто сказав, і дякую, що американські партнери, коли були у Києві на саміті, підтвердили – є серйозна пастка. Пастка – щоб миротворцями не стали російські окупанти, переодягнувши ті шоломи, які вони розфарбували», – заявив Валентин Наливайченко. З його слів, ще на початку російської агресії, 2014 року, як йому доповідала контррозвідка, уже тоді вздовж нашого кордону із російської сторони стояла військова техніка РФ – перефарбована і з написами «United Nations».


«Якщо це нам збираються запропонувати або нав’язати, це є проти наших національних інтересів. Ми не можемо допустити, щоб ми потрапили у таку пастку, тому що це не звільнить ані Донецьку, ані Луганську області, ані Крим. У разі, якщо нарешті отямляться і українська влада зможе пояснити зараз у Нью-Йорку – і зобов’язана це зробити, – що нам потрібна насамперед міжнародна коаліція проти агресії, така ж жорстка, як і проти Північної Кореї», – заявив Валентин Наливайченко.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *