Подписка на журнал
11111111111

В’ячеслав Кириленко: Учорашні дії Саакашвілі багато чого ускладнили для України


Усі наступні події, які сталися після припинення громадянства Саакашвілі, підтвердили правильність рішення президента Порошенка.

11111111111

Таку думку висловила віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко у ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 20:00 – 21:00) на телеканалі ZIK. «І надати громадянство, і призупинити його підпадає під повноваження Президента України. І у першому, і у другому випадку щодо громадянства Саакашвілі все було зроблено абсолютно законно», – вважає Кириленко. Віце-прем’єр зауважив, що особисто знайомий із Михайлом Саакашвілі. Зокрема, в серпні 2008 року Кириленко був на чолі великої делегації від України, яка прибула до Грузії одразу після закінчення грузинсько-російської війни.


«Ми тоді приїхали з однією метою – щоб надати підтримку грузинському народу, і відповідно Президенту Грузії Михайлу Саакашвілі у його боротьбі проти агресора Російської Федерації. Саме тоді, коли Саакашвілі зустрічався з нашою делегацією, це був справжній Саакашвілі – борець за демократію, реальну, а не позірну, та борець проти агресії Росії. і», – пригадує В’ячеслав Кириленко. Також він зауважив, що у той час в Україні відбувалася запекла політична боротьба, і зокрема тодішній БЮТ (Блок Юлії Тимошенко) категорично відмовлявся визнавати дії Путіна у Грузії агресією.


«Тепер же Саакашвілі повністю засліплений боротьбою за владу, і навіть не в своїй країні. Його учорашні дії на кордоні багато чого ускладнили для України, і ще більше підтвердили правильність рішення президента Порошенка щодо припинення громадянства», – наголосив віце-прем’єр. Адже, пояснює Кириленко, замість того, щоб подати до суду, як мав би зробити Саакашвілі, він пішов на штурм кордону. «Якщо аналізувати юридично, то штурм кордону – це замах на національну безпеку України. Якщо ж розглядати ситуацію з політичного погляду, то це демонстрація неповаги до нашої держави», – підсумував В’ячеслав Кириленко.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *