Підписка на журнал
111111111

В Україні завершили зйомки містичного трилера «Морена»


Завершилися зйомки містичного трилера Сергія Альошечкіна «Морена».

111111111

Виробництво фільму здійснює компанія «Ganzafilm Production» за підтримки Держкіно України. Продюсер – Геннадій Богук. Про це повідомляє прес-служба Держкіно: «Морена» – це містична історія кохання на тлі Карпат, у якій герої борються з потойбічною силою. Найскладнішою частиною роботи над «Мореною» була велика кількість трюків, адже у фільмі герої наділені магічною силою».


 «Зйомки тривали майже два місяці. Здебільшого, ми знімали у Карпатах, тому часом нам дошкуляла мінлива погода, через що доводилось працювати понаднормово. Основні локації зйомок були в Івано-Франківській та Чернівецькій областях: на Микуличині, Вижниці, Іспасі. Фінальний етап припав на кінець серпня і проходив у Київській області, а також у павільйоні в Києві, де побудували одну із основних декорацій фільму – горище», – поділився продюсер фільму Геннадій Богук.


Усі виконавці головних ролей – Ірина Громадська, Таїсія Щурук та Ілля Валянський – дебютанти на великому екрані. Частину трюків актори виконували самі, зокрема, однією із непростих сцен було падіння з підвісного моста посеред ночі в холодну річку.


«Сцену зняли з одного дубля. Найважче було налаштуватись на неї психологічно, проте, коли настала мить стрибка з моста, я вже позбулась страху», – розповідає виконавиця ролі відьми Морени Ірина Громадська. Окрім виконання трюкових сцен, Ірині доводилось часом і по 20 годин поспіль перебувати у силіконовому гримі, який з розвитком сюжету ставав все складнішим.


«Морена» є одним з переможців дев’ятого конкурсного відбору кінопроектів Держкіно. На екрани стрічка вийде у першому півріччі 2018-го року.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram

  • MIXADVERT  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *