Подписка на журнал
111111111111

В антикорупційному бюро назвали заяви Луценка «наступом на незалежність НАБУ»


Національне антикорупційне бюро вважає, що генпрокурор Юрій Луценко заявами щодо «незаконності роботи» агентів санкціонує наступ на незалежність НАБУ.

111111111111

Про це повідомляє прес-служба відомства: «Заяви Генерального прокурора України про нібито незаконність роботи окремих підрозділів Національного бюро не відповідають дійсності, а подекуди й суперечать здоровому глузду. Відбір штатних працівників здійснюється на конкурсній основі, однак з урахуванням вимог закону «Про державну таємницю».  Базовою засадою оперативно-розшукової діяльності є безумовна негласність заходів…співробітники можуть мати доступ до інформації, що становить державну таємницю, так само, як і співробітники підрозділів ОРД інших правоохоронних органів», – сказано у повідомленні».


НАБУ підкреслюють, що Генпрокуратура та СБУ, розголошуючи відомості про негласних співробітників НАБУ, свідомо наразили співробітників Бюро на небезпеку та зірвали декілька спецоперацій під прикриттям.  Щодо заяв Луценка про те, що агенти НАБУ використовують у роботі нелегальну техніку, відомство відповіло:  «Всі технічні засоби, які НАБУ використовує під час здійснення ОРД, придбані офіційно й перебувають на обліку, як того вимагає законодавство. Вважаємо неприпустимою ситуацію, коли Генеральний прокурор свідомо вводить суспільство в оману, повідомляючи неправдиві факти та пропонуючи «довільне» трактування законодавства».  Вважаємо неприпустимою ситуацію, коли Генеральний прокурор свідомо вводить суспільство в оману, повідомляючи неправдиві факти та пропонуючи «довільне» трактування законодавства. У такий спосіб він фактично дає «зелене світло» подальшій атаці на новостворені антикорупційні органи».

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *