Подписка на журнал
11111111111111

Уряд Угорщини готує чергову кампанію проти Джорджа Сороса


Угорщина збирається провести чергові «національні консультації» щодо американського фінансиста та благодійника Джорджа Сороса.

11111111111111

Про це заявив представник угорського уряду Бенсе Туззон. Обговорення відбудеться наступного місяця і  стосуватиметься «плану Сороса». За словами депутата правлячої партії «Фідес» Лайоша Коси, «план Сороса» має на меті переконати Європу прийняти мільйон мігрантів на рік і знищити захисні огорожі, встановлені угорським урядом на кордоні для захисту біженців».


Прем’єр-міністр Віктор Орбан в минулому році неодноразово критикував Сороса, називаючи його «ворогом суспільства», і заявляючи, що відомий фінансист підтримує неконтрольовану масову імміграцію. Такі обговорення угорський уряд проводив вже двічі. Фінансують вони з державного бюджету. Під час цих кампаній на вулицях міст з’являлися плакати, направлені проти Сороса, а громадянам розсилалися анкети з питаннями щодо його діяльності.


Нагадуємо: Орбан заявляв, що Сорос платить «мережам агентів» неурядових організацій з метою нав’язування своєї політики, включаючи сприяння міграції в Європі та в Угорщині.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *