Подписка на журнал
1111111111111111

У Службі безпеки назвали кількість злочинів пов’язаних з тероризмом в Україні


Є так зване об’єднане провадження, у якому близько 1000 епізодів, пов’язаних із злочинами щодо тероризму – не тільки за лінією зіткнення, але й на підконтрольній Україні території. Попереджено більше 200 терактів, нейтралізовано чи ліквідовано більше 30 диверсійних груп.

1111111111111111

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко (в ефірі 19:30-20:30 на телеканалі ZIK) заявив Юрій Тандіт, парламентар Центру сприяння та звільнення полонених і заручників при СБУ. Навіть серед тих, за словами гостя програми, кого визволяла Україна, були люди, які добровільно йшли в полон до ОРДЛО. «Щодо кожного з них відкривали кримінальні провадження. Щодо декого ці провадження ще не закриті. Ми знаємо також, що навіть серед тих заручників, які є в ОРДЛО, дехто хоче залишитись – але це одиниці», – зауважив пан Тандіт.


Представник спецслужби висловив позицію СБУ про те, що усі люди зі зброєю в руках, які перебувають за лінією розмежування, є тими, хто вчиняє злочини. «І є стаття, за якою вони будуть притягатися. Ці люди підпадають під статті щодо тероризму – ми говоримо, що вони беруть участь в незаконних збройних формуваннях», – пояснив правову позицію Служби безпеки її парламентар. Юрій Тандіт прокоментував наслідки блокади окупованої частини Донбасу. «Ви пам’ятаєте, як вона починалась? Ми багато говорили, що за лінією зіткнення є українські підприємства, де працюють українці, які перереєструвались на підконтрольну Україні територію. Але не всі знають, що ці фірми з ОРДЛО заплатили Україні більше 800 мільйонів гривень військового збору. Тому лінія зіткнення дихає і має дихати – там живуть наші співгромадяни.


Якою була головна вимога блокадників – звільнення заручників. З того вона і починалася. Але жоден з заручників не був звільнений, і візит Надії Савченко ні до чого не призвів. А медіа у цих випадках використовують в інформаційній операції», – висловив свою думку пан Тандіт.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *