Подписка на журнал
111111111111

У Росії образилися на Польщу за «фашизм» і пропонують розірвати економічні зв’язки


Росія повинна вжити жорстких заходів у відповідь на рішення Польщі про знесення радянських пам’ятників, зокрема, розірвати економічні зв’язки, а також заборонити в’їзд до РФ польським депутатам та офіційним особам, причетним до прийняття закону.

111111111111

Таке заявив в четвер перший заступник голови комітету Ради Федерації з оборони Франц Клінцевич. У понеділок президент Польщі Анджей Дуда підписав поправки до закону про заборону пропаганди комунізму, які передбачають знесення радянських пам’ятників у республіці. Закон набирає чинності через три місяці з моменту підписання.


«Тут потрібно дуже жорстко діяти, без всякого сумніву. Жорсткий підхід необхідний і до депутатів, і до офіційних осіб на державному рівні, їх в’їзд до нас повинен бути заборонений», – заявив Клінцевич, — «Потрібен повний розрив російсько-польських економічних зв’язків. Тут боятися не треба, всі економічні зв’язки треба розривати. Росія в цей час імпортує з Польщі транспортні засоби, хімічну продукцію, продовольчі товари та сільськогосподарську сировину, і обсяги цього імпорту чутливі для Польщі. Польща займається дискредитацією Росії, є форпостом русофобської політики, розпалює фальшивки. По суті, заохочується фашизм. Ми не можемо і не повинні мовчати».

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *