Подписка на журнал
111111111111

У Києві затримано аферистів, які привласнювали банківські кошти


13 червня у Києві затримали злочинну групу з колишніх працівників ПАТ КБ «Приватбанк», які організували схему незаконного заволодіння банківськими коштами.

111111111111

Про таке повідомила прес-служба прокуратури Києва: «Учасники угрупування придбали низку підприємств з ознаками фіктивності, яким видали POS-термінали для розрахунків платіжними картками. Зловмисники через ці термінали проводили фіктивні транзакції з продажу товарів, а після зарахування коштів – знімали їх через картку ключ-рахунок у банкоматах.  В подальшому учасники злочинного угрупування проводили фіктивні операції з нібито повернення товарів, після чого Приватбанк проводив операцію з повернення коштів на відповідну банківську картку за власний рахунок, оскільки на банківських рахунках фіктивних підприємств кошти вже були відсутні».


Встановлено, що банку завдано збитків на суму 200 тисяч гривень. Правоохоронці провели 14 обшуків житла та транспортних засобів підозрюваних. У них вилучили 7 POS- терміналів, 18 чеків на повернення готівки, 97 банківських карток, 28 печаток, 18 сім-карток, два комп’ютери, п’ять ноутбуків, три планшети та близько 240 тис. гривень готівки. Трьох учасників угруповання затримали та оголосили їм підозру за ч. 3 ст. 190 КК України (шахрайство). Вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *