Подписка на журнал
1111111111111111111

У Києві стався замах на Адама Осмаєва


На Подолі в Києві стався замах на учасників АТО, що служили в лавах батальйону поліції «Київ-2».

1111111111111111111

Мова йде про Адама Осмаєва та Аміну Окуєву. Про таке повідомив директор департаменту комунікації Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко: «На Подолі у Києві стався зухвалий і підступний ворожий замах на патріотів України, учасників АТО, добровольців, які у 2014 році захищали на фронті країну у лавах батальйону поліції «Київ-2», Адама Осмаєва та Аміну Окуєву. Нападник під виглядом іноземного журналіста втерся у довіру, нібито хотів узяти інтерв’ю, наблизився до них, відкрив вогонь із пістолета, поранив Адама», – написав А. Шевченко на своїй сторінці в соцмережі Facebook у четвер. – ««Його дружина відкрила вогонь у відповідь і тяжко поранила кілера».


Людина, яка назвалась представником французького кореспондента, попросила Осмаєва зустрітися та уточнити деякі деталі щодо інтерв’ю. Бійці і раніше давали інтерв’ю французькому журналісту. Людина ж, яка назвалась представником цього кореспондента, згодом попросила зустрітися та уточнити деякі деталі щодо інтерв’ю.  Кілер сів біля водія та під час руху почав стріляти по Осмаєву. Дружина Осмаєва – Аміна Окуєва –не розгубилася і почала стріляти у відповідь з іменного пістолета, подарованого главою МВС Арсеном Аваковим.


Нагадуємо: Осмаєв і Окуєва воювали на Донбасі, були зараховані до батальйону «Київ», звідки потім звільнилися. Їм залишили цей автомобіль і нагородили іменними пістолетами.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *