Підписка на журнал
1111111111111111111111111111111111111111

У Харкові і Києві планують будівництво нових станцій метро


Кабмін підтримав проект будівництва 3,5 км сполучення і двох нових станції метро в Харкові за кошти ЄІБ. У Києві ж планують побудувати п’яту лінію метро, яка пройде по серединній зоні Києва від площі Шевченка до Дарницького залізничного вокзалу.

1111111111111111111111111111111111111111

Новину в Twitter повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков: «Кабмін щойно підтримав проект будівництва метро в Харкові: ще 3,5 км сполучення і 2 нові станції «Державінська» та «Одеська».


Перший заступник мера Харкова Ігор Терехов коментує: «Представники Європейського інвестиційного банку схвалили фінансовий контракт з надання кредиту у розмірі 160 млн євро на будівництво Харківського метрополітену. Напередодні в Києві відбулася нарада, в якій взяли участь делегація міськради, представники ЄІБ, Міністерства фінансів, Міністерства економіки, Міністерства регіонального розвитку та Міністерства інфраструктури. В рамках зустрічі сторони обговорили всі фінансові складові кредиту на 160 млн євро, а також технічні питання щодо будівництва нових станцій метро. На нараді також були затверджені всі транші по кредиту, виходячи з графіка будівництва метрополітену. Ми досягли домовленості практично за всіма пунктами фінансового контракту, що дозволить надати кредит Харкову. Також була обговорена низка технічних питань щодо майбутнього будівництва третьої черги метрополітену, закупівлі рухомого складу і будівництва електродепо. Це відкриває нам зелене світло для отримання кредиту від Європейського інвестиційного банку на будівництво метрополітену. Наступним кроком стануть переговори щодо узгодження фінансового контракту за кредитом з Європейським банком реконструкції та розвитку на таку ж суму – 160 млн євро. Після цього досягнуті домовленості будуть ратифіковані у Верховній Раді. Всі договори за кредитами з ЄБРР і ЄІБ планується підписати у вересні».


У Києві планують побудувати п’яту лінію метро, яка пройде по серединній зоні Києва від площі Шевченка до Дарницького залізничного вокзалу. На днях на містобудівній раді Києва внесли останні зміни в проект Генплану столиці. Документ пройшов державну експертизу і незабаром буде внесений для прийняття до Київради. Начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури КО «Київгенплан» Тамара Аляб’єва розповіла: «В проекті Генплану закладена на перспективу і п’ята лінія метрополітену. Її траса остаточно буде визначена при складанні техніко-економічного обґрунтування цього проекту. Суть в тому, щоб метро пройшло по серединній зоні Києва від площі Шевченка до Дарницького залізничного вокзалу. Для міста – це необхідність, яка відповідає світовим стандартам забезпечення громадським транспортом.  Добудова Сирецько-Печерської лінії метро в бік Виноградаря почнеться вже в кінці нинішнього року».

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *