Подписка на журнал
4

Тягнибок: Свого часу, можливо, варто було усунути Садового з посади мера Львова


З огляду на ті події, які відбулися у Грибовичах майже рік тому, можливо, і варто було зробити сміливий крок і усунути Садового з посади мера Львова.

4Таку думку висловив лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок в ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 19:30 – 20:30) на телеканалі ZIK. «В українському законодавстві про місцеве самоврядуванні чітко вказано, що компетенція вивозу відходів лежить виключно в можливостях виконавчої влади. Свого часу у «Свободи» була велика фракція і ми постійно намагалися міському голові Львова Андрію Садовому вказувати на проблеми зі сміттям у місті. Ми навіть ініціювали сесії в Грибовичах, приводили інвесторів для будівництва сміттєпереробного заводу. Так, охочих до співпраці було близько 43-ох інвесторів, однак вони були необґрунтовано відкинуті міською владою», – розповів Тягнибок.


«Свобода» мала усі шанси, щонайменше, поставити на розгляд питання про відставку Андрія Садового, однак не зроби цього. «Закон прописаний таким чином, що мають бути чітко вказані юридичні підстави для усунення з посади міських чиновників, зокрема, і мера міста. Адже попередник Андрія Садового, після усунення з посади, зміг через суд повернути собі крісло мера. «Свобода» не наважилась на такий крок, адже розуміла, що для такої пропозиції немає юридичних підстав. Однак, з огляду на ті події, які відбулися в Грибовичах, можливо, і варто було зробити такий крок», – припустив Олег Тягнибок.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *