Подписка на журнал
178335504

Трампу запропоновано вибір між розвідкою США та Росією


Прес-секретар Білого дому зробив шокуючи заяву — адміністрації Дональда Трампа доведеться зробити нелегкий вибір між американським розвідувальним товариством та Кремлем.

178335504

Заяву зробив Джош Ернест, відповідаючи на слова Володимира Путіна, який звинуватив адміністрацію Обами в спробах послабити позиції Трампа через поширення неправдивої інформації. Розвідка США оприлюднила висновки про те, що за розпорядженням Путіна російська влада проводила роботу з компрометації президентських виборів США з метою допомогти Трампу здобути перемогу.

«Я впевнений, що російська сторона вважала б за краще не чути подібні речі» – сказав Ернест. – «Але в кінцевому підсумку це те питання, щодо якого майбутня адміністрація повинна прийняти рішення, і різниця тут досить різка».

Путін назвав звинувачення «фальшивкою». Мовляв, то є брехня, що Трамп причетний до сексуального скандалу в московському готелі у 2013 році. Кремль впевнений — особи, причетні до звинувачень є «гірші за проституток» — «навіщо Трампу потрібні проститутки, якщо в його оточенні є найгарніші жінки у світі».

Американські розвідники впевнені — Росія, на доручення Путіна, докладала максимум зусиль для підірвання американських президентських виборів і надання Трампу переваги.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *