Подписка на журнал
_0

Томенко: При владі в Україні — коаліція «зелених»


Вчора остаточно підтвердилося: «любі друзі» — це не професія, це покликання. І хоча президенти змінюються, вони – залишаються. 

_0

Про це пише народний депутат Микола Томенко.

«Любі друзі» люблять не Україну, не президента, і навіть не прем’єра. Вони люблять, скоріше, обожнюють гроші і владу. І вчорашнє голосування ще раз продемонструвало, що ані вибори, ані війни, ані Майдани психологію цих «любих друзів» не змінили.

Це означає, що сьогодні при владі не формально проголошена коаліція, а реальна коаліція так званих «зелених», або «любих друзів» — тобто людей, для яких ідолом є гроші і влада, і вони налаштовані у будь-який спосіб триматися при владі для того, щоб отримати кошти, а заради цього вони готові підтримати будь-кого, незважаючи на ідеологію.

Класичним прикладом цього є те, що учасником такої «коаліції зелених» виявилася більшість так званого «Опозиційного блоку». Врешті, після вчорашнього голосування його варто вже перейменувати у блок прихильників уряду Яценюка. І незважаючи на те, що у своїх виступах вони нібито антиМВФівські, антиамериканські, антиліберальні і, скоріше, проросійські, але за вказівкою Льовочкіна-Ахметова вони не підтримали відставку уряду Яценюка і проголосували за те, щоб і далі разом з цим урядом використовувати державні фінансові потоки.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *