Подписка на журнал
11111111111111

Тимошенко пояснила, заради чого до ВРУ терміново скликають депутатів з Канарів і Панами


На завтра до Верховної ради України зганяють усіх «кнопкодавів», щоб «протягнути» закон, який призведе, у підсумку, до тотального здорожчання електрики для населення.11111111111111

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявила Юлія Тимошенко, лідер фракції «Батьківщина» у ВРУ. «У ці хвилини відбувається надзвичайна подія… Зараз вони приймають закон про ринок електроенергії. Сьогодні в парламенті вони це приймали. Зібралася вся енергетична мафія парламенту, а це і БПП, і «Народний фронт», і Опозиційний блок, і Радикальна партія. Вони всі зібралися в одне, бо там такі гроші стоять – там десятки і десятки мільярдів», – заявила Юлія Тимошенко.


Гостя програми пояснила, про що йдеться: законом з ринку електроенергії хочуть забрати підприємства, які виробляють найдешевшу електрику, натомість для населення віддати найдорожчу теплову електроенергію. «Вони хочуть прибрати із загального ринку дешеву електроенергію і торгувати нею на власний розсуд, у тому числі і за кордон. А людям віддати те, що мінімум вдвічі дорожче… Це закінчиться радикальним подорожчанням електроенергії для людей», – попереджає лідер «Батьківщини».


З її слів, завтра у стінах ВРУ спробують «протягнути» згаданий закон, щоб забрати дешеву електрику. «На завтра зганяють усіх «кнопкодавів», збирають усіх депутатів з Канарів, Панами, щоб вони завтра «протягнули» цей абсолютно олігархічний лобістський, клановий закон», – заявляє Юлія Тимошенко. Гостя програми додала, що у разі, якщо закон буде проголосований, то до кожної квартири партійці політсили занесуть роздруківки відповідальних за різке здорожчання електрики.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *