Подписка на журнал
111111111

Тарута: Переговори – це єдиний шлях повернення Донбасу


Військового сценарію повернення Донбасу бути не може. Тому Україна повинна безпосередньо вести перемовини з тією стороною, яка впливає на бойовиків.

111111111Таку думку висловив народний депутат України Сергій Тарута в ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 19:30 – 20:30) на телеканалі ZIK. «Жодного військового сценарію повернення окупованих територій та Криму бути не може. Адже якщо ефективно, не припиняючи вести перемовини, то ми зможемо повернути повний контроль на кордоном з Росією та вирішимо усі гуманітарні та економічні проблеми», – певен Тарута. Депутат вважає, що вести перемовини потрібно безпосередньо з тією стороною, яка впливає на бойовиків, тобто з Адміністрацією Президента Росії.


«Такі переговори Україна має вести не самостійно, а разом з Францією, Німеччиною, а також дуже бажано активно долучити до цього процесу США та Китай. Зокрема, особливо важливо, щоб саме Китай прийняв чітку позицію щодо Росії», – зауважив Сергій Тарута. Нардеп також додав, що важливо спочатку довести до ладу програму відновлення інфраструктури Донбасу за рахунок підтримки донорів, а вже після цього поступово переходити до повернення анексованого Криму.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *