Подписка на журнал
C48B9293

Таксист Шевченко і п’яні СБУ-шники хотіли посадити Холодницького


В інтерв’ю журналу  «Публічні люди» керівник Спеціальної  антикорупційної прокуратури Назар Холодницький розповів, на підставі чого департамент ГПУ видав наказ про встановлення просхуховуючого обладнання в його кабінеті:

Два департаменти, які нещодавно били один одному морди, — одіозний імені двох нардепів ГПУ(маються на увазі  Iгор Кононенко і Олександр Грановський – ред.)і НАБУ вирішили «дружити» протии САП, — зазначає Холодницький.

Фабула справи надзвичайно цікава. Таксист на прізвище Шевченко підвозив двох п’яних СБУ-шників. Він почув, як вони під час розмови говорили, що Холодницький отримав хабар чи то в розмірі автобуса чи мікроавтобуса, — іронізує прокурор.

C48B9293

Після чого таксист зрозумів, що тепер його громадський обов’язок – повідомити про це в компетентні органи і вирішив піти безпосередньо в Генеральну прокуратуру. Там «випадково»  перебував керівник департаменту, який дуже проникся боротьбою з корупцією в Україні і зареєстрував провадження, зразу ж оперативно створили групу з НАБУ. Зараз це провадження закрите як таке, що безпідставно порушене. Закрите на підставі того, що не здобуто жодних даних, які б свідчили про ознаки злочину. От і вся історія, — резюмує Назар Холодницький.

 

 

 

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram

  • загрузка...


  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *