Подписка на журнал
1111111111111

Суд арештував дві земельні ділянки і автомобіль Насалика


Апеляційний суд Києва заарештував дві земельних ділянки й автомобіль міністра енергетики й вугільної промисловості Ігоря Насалика за клопотанням бізнесмена, президента футбольного клубу «Карпати» (Львів) Петра Димінського.

1111111111111

Про це йдеться в матеріалах суду. Раніше Димінський звернувся в суд з позовом про стягнення заборгованості за договором позики від 10 липня в розмірі 1,2 млн доларів і 3% річних у розмірі 2,7 млн гривень. 2 жовтня представник Димінського подав чергову заяву про забезпечення позову, у якому просив накласти арешт на земділянки площею 0,12 і 0,037 га в Київській області й автомобіль «Mercedes-Benz S500L 4MATIC» 2015 року випуску.


3 листопада Печерський районний суд відмовив у задоволенні заяви.  У зв’язку із цим Димінський подав апеляцію на це рішення. Апеляційний суд визнав обґрунтованим припущення представника бізнесмена, що Насалик може продати земділянки й автомобіль, що може ускладнити виплату позики у разі прийняття позитивного для Димінського рішення. Суд задовольнив скаргу Димінського й заарештував 2 земділянки й автомобіль Насалика. Рішення оскарженню не підлягає.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *