Подписка на журнал
111111111111111

Станіслав Бєлковський пояснив, чому в російській політиці більше немає таких політиків, як Березовський


Такі політики, як Березовський сьогодні також є, просто немає формату для їхнього використання. І революціонери існують, але мабуть зараз до них не прикута увага, бо вже давно не було великих успішних авантюр, суспільство розчароване у цьому плані.

111111111111111

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко (в ефірі 20:00-21:00 на телеканалі ZIK) розповів російський політолог Станіслав Бєлковський. Ведуча програми зауважила, що російський олігарх та політик Борис Березовський був близьким другом пана Бєлковського і додала, що Березовський, як і Нємцов були у політиці не задля власного збагачення. Водночас пані Влащенко запитала гостя програми, чи сьогодні у російській політиці є так звані «березовські». «Сьогодні такі політики також є, але сьогодні просто немає формату для їхнього використання. Адже в Росії немає політики. І на будь-які вибори можна потрапити лише за згоди чинної влади. Хоча на муніципальні вибори у Москві, які проходили 10 вересня, можна було потрапити без згоди Кремля і навіть перемогти. А революціонери існують, але мабуть зараз до них не прикута увага, бо вже давно не було великих успішних авантюр, суспільство розчароване у цьому плані», – зазначив гість програми.


Однак, як каже Бєлковський, якщо якийсь Саакашвілі перейде російський кордон та проведе хоча б 100 людей вулицями Санкт-Петербурга, то цікавість суспільства до цієї теми швидко появиться. «Такого вже давно не було. Навіть Нємцов не був такою людиною, він був досить обережною людиною. А от Березовський був готовий на будь-які різкі, радикальні вчинки незалежно від наслідків. Ближчим до цього образу є саме Навальний. З одного боку він дуже емоційний, але з іншого – дуже добре вміє грати роль авантюриста», – відзначив гість програми.

 

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *