Подписка на журнал
111111111111

Станіслав Бєлковський: Анексія Криму – емоційне рішення Путіна


Путін – це переважно людина бізнес-рішень, але інколи й емоційних кроків, до яких, наприклад, належить анексія Криму.

111111111111

Таку думку висловив російський політолог Станіслав Бєлковський у ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 20:00 – 21:00) на телеканалі ZIK. «Президенту Росії зараз не потрібно, щоб російські танки опинилися під Києвом. Адже Путін абсолютно «впав» у філософію гібридної війни, яка не передбачає формального оголошення війни та введення регулярних військ», – зауважив Бєлковський.  Політолог пояснив, що гібридна війна в уявленні Путіна складається з кількох головних компонентів.


«Важливою складовою гібридної війни є використання приватних військових компаній і воєнних угруповань, які формально не належать жодній державі, а тому ніхто не несе за них відповідальності. Також це теракти і диверсії, які проводять спецслужби, і, зрештою, інформаційні атаки та кібервійни», – зазначив експерт. Цим усім, пояснює російський політолог, Путін готовий охоче займатися, але напряму вести танки на Київ йому абсолютно не хочеться.


«Путін – це переважно людина бізнес-рішень, але інколи й емоційних кроків, до яких, наприклад, належить анексія Криму. Незважаючи на те, що зараз багато хто вважає, що анексія Криму планувалася за 10-15 років, але ніяких реальних планів не було. Ці плани дозріли 23 лютого 2014 року в результаті емоційного перенапруження через низку негативних для Путіна подій. Зокрема, ігнорування світовими лідерами відкриття та закриття Олімпіади в Сочі, аварійна посадка його гелікоптера, що було розцінено як спроба замаху, і, зрештою, втеча Віктора Януковича», – проаналізував Станіслав Бєлковський.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *