Підписка на журнал
__0

Соболев: Криминальное производство против Пашинского возобновлено


__0

В эфире ток-шоу Наташи Влащенко Люди. Hard Talk народный депутат Сергей Соболев рассказал о судебном иске за клевету, который против него подал коллега по фракции Сергей Пашинский. 

“Чергове судове засідання зірвано через неявку заявника в суд. Але тут питання не в тому. Давайте зайдемо в інтернет і клікнемо “Пашинський. Тищенко. Нафтопродукти Курченка”. Це не моя інформація і не інформація Добродомова”, – сказал Соболев.

“Мені здається, що вже у всіх дах зірвало, коли відбуваються такі речі в умовах ведення війни. Коли нам розказують, що в умовах війни ми повинні всі затягнути пояси, напружитись, робити все можливе… І тут відбуваються такі речі. Саме завдяки публічній позиції журналістів, політиків – мене і Добродомова, кримінальне провадження відновлено. Да, фактове кримінальне провадження, бо інакше треба було б подавати подання в Раду про притягнення Пашинського до кримінальної відповідальності і арешт. Але нам і цього достатньо, щоб це кримінальне провадження було доведено до завершення”, – подчеркнул народный депутат.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram

  • MIXADVERT  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *