Подписка на журнал
111111111111

Сироїд прокоментувала ймовірність арешту Садового


Я допускаю цілком, що може трапитись така ситуація. Тому, що ми маємо органи правопорядку, які схильні до вибіркового переслідування і суди, які схильні до вибіркового правосуддя.

111111111111

Про таке заявила Оксана Сироїд, віце-спікер Верховної Ради в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK у відповідь на запитання ведучої про ймовірність арешту Садового і дії «Самопомочі» через відкриття кримінального провадження щодо трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі. Пані Сироїд вважає, що йдеться суто про політичну розправу. «Я думаю, що ми є цілком свідомі щодо цієї загрози вже тривалий час. Цю сміттєву облогу Львова ініціювали, фактично, з Адміністрації президента.

Зрозуміло було, що історія ця буде недоброю, особливо коли ми в той чи інший спосіб відмовились від співпраці. Бо пропонували: «А давайте ви будете нас любити, а ми не будемо створювати проблем зі сміттям». Отака була історія», — розповіла віце-спікер Верховної Ради. Також пані Сироїд відзначила, що «Самопоміч» зацікавлена у незалежному і відкритому розслідуванні трагедії, що трапилась на сміттєзвалищі.

Нагадуємо: минулого року на сміттєвому полігоні Львова внаслідок пожежі й обвалу відходів загинуло троє осіб.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *