Подписка на журнал
11111

Син Луценка за день до весілля купив квартиру вартістю 7 млн грн


В Олександра Луценка, старшого сина Генпрокурора України,  з’явилася шикарна квартира в Солом’янському районі Києва.

11111

За день до весілля, 8 вересня 2017 року, на Луценка Олександра Юрійовича були зареєстровані 183,7 квадрат в новому житловому комплексі з видом на ліс. «Такі дані містяться в Єдиному реєстрі нерухомого майна» — повідомляє «Слово і Діло», — «Особливістю квартири є її планування. Зважаючи на дані реєстру, це величезна студія, житлова площа якої становить 170,3 кв м. У новому ЖК у старшого сина генпрокурора також є місце в гаражі на 18,2 кв м. На сайті забудовника вказано, що квартира з меншою площею (106 кв м) коштує від 3,86 млн грн. Якщо розрахувати, що ціна квадратного метра становить 36 340 грн, то житло Олександра Луценка від забудовника (тобто без обробки, ремонту та меблів) потягне на суму близько 6,7 млн грн».


2222

У реєстрі нерухомого майна на Олександра Луценка зареєстроване нежитлове приміщення в центрі Києва (бул. Лесі Українки) на 316,8 кв м. Згідно з декларацією голови ГПУ (тоді – нардепа) Юрія Луценка за 2013 рік, раніше це приміщення належало йому.


333

Нагадуємо:  старший син генпрокурора України одружився 9 вересня 2017 року. Весілля 28-річного Олександра викликало скандал, оскільки, на думку громадськості, відзначалося з надмірним шиком. Церемонію охороняли представники Держохорони, яких зазвичай залучають до охорони перших осіб країни.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *