Подписка на журнал
11111

Шкіряк ініціює заборону «Вконтакте» та «Одноклассников» в Україні


Радник глави МВС Зорян Шкіряк запропонував заборонити в Україні російські соціальні мережі «Вконтакте» та «Одноклассники».

11111

Про це він заявив на брифінгу в управлінні Національної поліції Києва: «2017 рік має стати роком захисту інформаційного простору України від впливу російської пропаганди. І одним з перших рішень має стати блокування російських соціальних мереж «Вконтакте» та «Одноклассники», які сьогодні повністю підконтрольні і керуються російськими спецслужбами. Сподіваюсь, що Міністерство освіти також долучиться до цього процесу і через вчителів у школах буде пояснювати дітям шкідливість використання цих двох соцмереж. Ми бачимо, що «Вконтакте» та «Одноклассники» є основними виробниками антиукраїнського контенту, що розповсюджується в інтернеті».

Шкіряк запевняє, що російські спецслужби створюють у соцмережах групи із красномовними патріотичними назвами, які розповсюджують за вказівкою ФСБ заклики, направлені на підрив української державності.

Нагадуємо: СБУ викрила колишнього бойовика ДНР, росіянина Сергія Жука, який причетний до створення та адміністрування у соціальних мережах спільнот «Патріоти України», «Українська революція», «Продовження Революції Гідності», «Всі на Майдан», які поширюють заклики до масових заворушень в Україні.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *