Подписка на журнал
1111111111111111111

Шахраї обдурили пенсіонерку на тисячу євро, пропонуючи врятувати сина


Шахраї виманили гроші у пенсіонерки начебто на порятунок її сина, який знаходиться за кордоном.

1111111111111111111

Злочинці подзвонили жінці серед ночі і назвалися знайомими її сина, котрий перебуває на заробітках в Іспанії. Мовляв, його затримала тамтешня поліція за бійку. Аби не засудили, треба дати гроші. Коли прийшли до жінки, навіть дали їй порозмовляти з особою, яка представилася її сином. Перелякана  пенсіонерка віддала тисячу євро невідомим просто у під’їзді.


Пізніше вона розповідала: «Голос мені каже: «Мамо, я тебе прошу, віддай їм гроші. У протилежному разі мене посадять у в’язницю на три роки. А я зароблю ці кошти і поверну тобі». Я й повірила кожному слову, бо думала лише про порятунок дитини. Після того, як невідомі отримали мої гроші, оговталась і зателефонувала своєму сину. Він же сказав, що з ним усе гаразд».


Оговтавшись, жертва афери звернулася в поліцію. Правоохоронці з’ясовують, звідки надійшов дзвінок. «Судячи із телефонної розмови, можу сказати, що це був добре відточений план. Зараз проводиться досудове розслідування, ми вживаємо всі необхідні заходи для встановлення зловмисника, щоб притягти його до кримінальної відповідальності», – коментує в.о. керівника Новороздільського відділку поліції Руслан Шнайдрук.


За такі дії закон передбачає три роки за ґратами. Правоохоронці кажуть, що схожі випадки трапляються часто, особливо з літніми людьми. І застерігають: не реагувати на шокуючі новини, натомість спершу спокійно перевірити інформацію. А про такі дзвінки одразу потрібно повідомляти поліцію.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *