Подписка на журнал
111111111111

Сергій Тарута: Чинна влада зруйнувала будь-яку довіру до своїх інститутів


Після Майдану чинна влада зруйнувала будь-яку довіру до своїх інститутів. Зокрема, сьогодні основні політичні сили повністю вичерпали себе. А рівень довіри до них чітко показує, що вони не в змозі змінити ситуацію в країні.

111111111111Про таке в ефірі програми «HARD з Влащенко» заявив народний депутат України, екс-голова Донецької ОДА Сергій Тарута: «Україна – багата держава, зокрема, своєю культурною спадщиною, традиціями, людьми та ресурсами. У нас є все. Проте, Україні не поталанило із владою, особливо з Януковичем та Порошенком. Адже замість того, щоб будувати сильну країну, вони руйнують те, що є. Після Майдану чинна влада зруйнувала будь-яку довіру до своїх інститутів. Зокрема, Тарута запевняє, аби її повернути, українській владі потрібно буде докласти чимало зусиль. Це означає, що ми, як суб’єкт внутрішньої політики, сьогодні не демонструємо сили, яка б змогла не лише будувати свою внутрішню політику, а й реалізовувати її. Зокрема, зробити її до зрозумілою для європейців, щоб вони повірили, що Україна справді змінюється, але таки потребує їхньої допомоги».


Політик каже, що ми, тобто Україна, постійно просить допомоги Європи, бо у нас іде . Тарута запевняє, що ще на початку конфлікту із Росією така тактика спрацьовувала, проте, зараз це не діє і надалі не діятиме. «Ми усі бачимо, що нинішня влада, зокрема Президент, Парламент та основні політичні сили повністю вичерпали себе. Більше того, рівень довіри до них чітко показує, що вони не в змозі змінити ситуацію в країні. Проте, нинішня ситуація змінюється не в кращу, а у гіршу сторону. Тому, або ми зробимо цивілізований вибір – перезавантаження, тобто проведемо вибори, або ж в Україні й надалі пануватиме хаос»,– зазначив Сергій Тарута.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *