Подписка на журнал
11111111111111111

Сергій Князєв: Автофіксація запрацює, коли ВРУ підтримає наші ініціативи


Як тільки Нацполіція отримає механізм для впровадження автофіксації на дорогах, то одразу ж почне його реалізовувати. Наразі ж у парламенті ще не підтримали законодавчу ініціативу, яка дозволить реалізувати механізм контролю на автошляхах.

11111111111111111

Таку думку висловив голова Національної поліції України Сергій Князєв в ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 19:30 – 20:30) на телеканалі ZIK. Після розформування Державної автомобільної інспекції (ДАІ), ситуація на українських автошляхах значно погіршилася. Зокрема, усе частіше почали траплятися ДТП, а через відсутність контролю ситуація із паркуванням у великих містах уже стає критичною. Очільник Нацполіції прокоментував заходи МВС щодо вирішення цих проблем.


«Зі сторони правоохоронних органів була підготовлена і відправлена до парламентських комітетів достатня база законодавчих ініціатива, яка б дозволила покращити ситуацію на дорогах, зокрема і проблему паркування. Щодо автофіксації на дорогах, то як тільки ми отримаємо відповідний механізм, одразу ж будемо його реалізовувати. Наразі ж у парламенті ще не підтримали законодавчу ініціативу, яка дозволить реалізувати такий контроль на автошляхах», – зауважив Сергій Князєв. Князєв зауважив, що певні функції ДАІ перейняла патрульна поліція. І якщо зараз патрулі Нацполіції не в змозі повною мірою контролювати ситуацію на дорогах, то в майбутньому вони обов’язково будуть це робити.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *