Подписка на журнал
11111111111111

Сергій Бондарчук: В підпорядкуванні «Укроборонпрому» Президенту немає нічого поганого


Торгівля зброєю – це не торгівля якимось зерном, чи ще чимось іншим. Це серйозна, відповідальна робота і відповідальні відношення на зовнішніх ринках у світі. Тому не бачу нічого поганого, що «Укроборонпром» підпорядковується президентам.

11111111111111

Але ситуація, яка є зараз, не є зовсім правильною. Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив керівник «Укрспецекспорт» Сергій Бондарчук (2005-2010 рр.). «Президенти відповідають за зовнішню політику та за національну безпеку. А торгівля зброєю – це не торгівля якимось зерном, чи ще чимось іншим. Це серйозна, відповідальна робота і відповідальні відношення на зовнішніх ринках у світі. Більше того, на зовнішніх зобов’язаннях, які взяла Україна у нерозповсюдженні зброї в світі, тому що це дійсно небезпечна річ, тому це абсолютно логічно, якщо робота цих компаній була підпорядкована і контролювалася президентом» – зазначив колишній керівник «Укрспецекспорту».


Сергій Бондарчук продовжив, що не бачить нічого поганого в тому, що такі підприємства, як «Укроборонпром» підпорядковуються президентам. «Єдине, що в тому стані, як зараз знаходиться ситуація, то я вважаю, що це не зовсім правильно, що «Укроборонпром» зараз підпорядкований президенту Порошенку, хоча це не властиві засоби роботи президента», – вважає Бондарчук. Окрім цього, екс-очільник «Укрспецекспорту» розповів, що чутки про те, що він був водієм Бакая – чорний піар. «Чутки про те, що я його водій чи охоронець запустилися тоді, коли я став кандидатом на мажоритарному окрузі, це була така частина чорного піару проти мене. З Ігорем Бакаєм ми дійсно знайомі, але ми ніколи разом не співпрацювали у якійсь там компанії, у нас були дружні, нормальні стосунки, вони і залишаються»,– додав Сергій Бондарчук.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *